€ 1.966,24
% € 2.963,10 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017160 P/N: KSC400ET4AF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC400ET4AF CANALIS ELEMENT COUPE FEU 400 A CANALIS ELEMENT COUPE FEU 400 A"
Schneider Electric KSC straight element, 400A, measurement length, transport, fire barrier
Schneider Electric KSC400ET4AF
EAN 3606480677427
Beschrijving
Canalis KSC gerades Element, 400A, Maßlänge, Transport, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Einzel |
|---|---|
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Polzahl | 4 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Flexibel | |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 0 |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 900mm |
| Breite | 54mm |
| Höhe | 146mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC400ET4AF |
|---|---|
| EAN | 3606480677427 |
| ETIM | EC000091 |
| ECLASS | eClass_10_AIZ439015 |
| Gewicht | 9 kg |
| Gewicht (verpakt) | 11.2 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar busbar housing indoor application medium power straight element
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















