€ 978,38
% € 1.474,41 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Weken
Art. No: WST8810017153 P/N: KSC400DLF40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC400DLF40 CANALIS COUDE DESCENDRE 400 A CANALIS COUDE DESCENDRE 400 A"
Schneider Electric KSC Angle Element, 400A, flat PE external, standard length
Schneider Electric KSC400DLF40
EAN 3606480677625
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 400A, flach PE außen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 250m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC400DLF40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677625 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Gewicht (verpakt) | 8.5 kg |
Benamingen
Angle element BTS Busbar Busbar box Busbar trunking Canalis Indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















