€ 2.307,37
% € 3.477,18 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017152 P/N: KSC400DLE4CF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC400DLE4CF CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE AVEC COUP CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE A"
Schneider Electric KSC Angular Element, 400A, flat PE inside, selectable length, fire barrier
Schneider Electric KSC400DLE4CF
EAN 3606480677762
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 400A, flach PE innen, Wahllänge, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 745m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC400DLE4CF |
|---|---|
| EAN | 3606480677762 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 25 kg |
| Gewicht (verpakt) | 27 kg |
Benamingen
BTS Canalis angular element busbar busbar housing busbar system internal application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















