€ 981,54
% € 1.479,17 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017150 P/N: KSC400DLE40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC400DLE40 CANALIS COUDE MONTER 400 A CANALIS COUDE MONTER 400 A"
Schneider Electric KSC Angle Element, 400A, Flat PE Inside, Standard Length
Schneider Electric KSC400DLE40
EAN 3606480677618
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 400A, flach PE innen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 250m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC400DLE40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677618 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Gewicht (verpakt) | 8.5 kg |
Benamingen
Angle element BTS Bus duct Busbar Busbar trunking Canalis Indoor application Medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















