€ 1.702,49
% € 2.565,64 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017143 P/N: KSC250ET4AF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250ET4AF CANALIS ELEMENT COUPE FEU 250 A CANALIS ELEMENT COUPE FEU 250 A"
Schneider Electric KSC straight element, 250A, selected length, transport, fire barrier
Schneider Electric KSC250ET4AF
EAN 3606480677410
Beschrijving
Canalis KSC gerades Element, 250A, Wahllänge, Transport, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Einzel |
|---|---|
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Polzahl | 4 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Flexibel | |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 0 |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 54mm |
| Höhe | 146mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250ET4AF |
|---|---|
| EAN | 3606480677410 |
| ETIM | EC000091 |
| ECLASS | eClass_10_AIZ439015 |
| Gewicht | 17.6 kg |
| Gewicht (verpakt) | 17.6 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar busbar box indoor application medium power straight element
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















