€ 1.235,81
% € 1.862,35 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017142 P/N: KSC250ET4A Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250ET4A CANALIS 250A ?L?MENT SP?CIAL CANALIS 250A ?L?MENT SP?CIAL"
Schneider Electric KSC straight element, 250A, selectable length, transport
Schneider Electric KSC250ET4A
EAN 3606480677373
Beschrijving
Canalis KSC gerades Element, 250A, Wahllänge, Transport.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Einzel |
|---|---|
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Polzahl | 4 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Flexibel | |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 0 |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 54mm |
| Höhe | 146mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250ET4A |
|---|---|
| EAN | 3606480677373 |
| ETIM | EC000091 |
| ECLASS | eClass_10_AIZ439015 |
| Gewicht | 16 kg |
| Gewicht (verpakt) | 16 kg |
Benamingen
BTS Busbar Busbar housing Busbar trunking system Canalis Indoor application medium power straight element
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















