€ 878,10
% € 1.323,28 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Weken
Art. No: WST8810017137 P/N: KSC250DLF40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250DLF40 CANALIS 250A COUDE CANALIS 250A COUDE"
Schneider Electric KSC Angle Element, 250A, Flat PE External, Standard Length
Schneider Electric KSC250DLF40
EAN 3606480677595
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 250A, flach PE außen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 250m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250DLF40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677595 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 7 kg |
| Gewicht (verpakt) | 8 kg |
Benamingen
Angle Element BTS Bus Duct Busbar Busbar Trunking System Canalis Indoor Application Medium Power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















