€ 2.025,46
% € 3.052,35 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017136 P/N: KSC250DLE4CF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250DLE4CF COUDE 250 A SUR MESURE AVEC COUPE FEU COUDE 250 A SUR MESURE AVEC COUP"
Schneider Electric KSC Angular Element, 250A, flat PE internal, customizable length, fire barrier
Schneider Electric KSC250DLE4CF
EAN 3606480683916
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 250A, flach PE innen, Wahllänge, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 745m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250DLE4CF |
|---|---|
| EAN | 3606480683916 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 18.4 kg |
| Gewicht (verpakt) | 21 kg |
Benamingen
Angle Element BTS Busbar Busbar Box Busbar Trunking Canalis Internal Use medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















