€ 867,04
% € 1.306,62 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017135 P/N: KSC250DLE40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250DLE40 CANALIS 250A COUDE CANALIS 250A COUDE"
Schneider Electric KSC Angle Element, 250A, Flat PE Internal, Standard Length
Schneider Electric KSC250DLE40
EAN 3606480677588
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 250A, flach PE innen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 250m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250DLE40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677588 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 7 kg |
| Gewicht (verpakt) | 8 kg |
Benamingen
Angle Element BTS Busbar Box Busbar Distributor Canalis Internal Application Medium Power Power Rail
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















