€ 2.190,50
% € 3.301,06 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017134 P/N: KSC250DLC4CF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250DLC4CF COUDE 250 A MESURE AVEC COUPE FEU COUDE 250 A MESURE AVEC COUPE FE"
Schneider Electric KSC Angular Element, 250A, upright, selectable length, fire barrier
Schneider Electric KSC250DLC4CF
EAN 3606480683909
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 250A,hochkant, Wahllänge, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 695m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250DLC4CF |
|---|---|
| EAN | 3606480683909 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 18.4 kg |
| Gewicht (verpakt) | 21 kg |
Benamingen
Angular element BTS Busbar Busbar box Busbar trunking system Canalis Indoor use medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















