€ 941,27
% € 1.418,48 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Weken
Art. No: WST8810017133 P/N: KSC250DLC40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC250DLC40 CANALIS 250A COUDE CANALIS 250A COUDE"
Schneider Electric KSC angle element, 250A, upright, standard length
Schneider Electric KSC250DLC40
EAN 3606480677571
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 250A,hochkant, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 250m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC250DLC40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677571 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 5.27 kg |
| Gewicht (verpakt) | 5.27 kg |
Benamingen
BTS Canalis angle element busbar busbar housing busbar system indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















