€ 1.886,48
% € 2.842,91 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810017104 P/N: KSB400DD411 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB400DD411 Canalis KSB - coffret 160A Compact NS"
Schneider Electric KS terminal box, 400A, empty, 3L+N+PE for 4p. Compact NSX plug-in technology
Schneider Electric KSB400DD411
EAN 3606485078779
Beschrijving
Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets). Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | |
| Abgangsart | Leitungseinführung |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | sonstige |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 732mm |
| Breite | 408mm |
| Höhe | 458mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB400DD411 |
|---|---|
| EAN | 3606485078779 |
| ETIM | EC000008 |
| SCIP | fbe82b7c-542c-4391-913a-58c8f489ca40 |
| Gewicht | 23.6 kg |
| Gewicht (verpakt) | 25 kg |
Benamingen
BTS Busbar Busbar trunking Canalis Indoor application Medium power Terminal box
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















