€ 1.353,47
% € 2.039,66 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810017102 P/N: KSB400DC5TRE Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB400DC5TRE Canalis KSB - coffret de dérivation 400A pour Compact NSX TRE - 3L+PEN"
Schneider Electric KS Junction box, 400A, empty, 3L+PEN for 4pole Compact NSX and measuring device
Schneider Electric KSB400DC5TRE
EAN 3606485080260
Beschrijving
Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets). Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | 1 |
| Abgangsart | |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 732mm |
| Breite | 350mm |
| Höhe | 438mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB400DC5TRE |
|---|---|
| EAN | 3606485080260 |
| ETIM | EC000008 |
| SCIP | fbe82b7c-542c-4391-913a-58c8f489ca40 |
| ECLASS | eClass_10_ACN411011 |
| Gewicht | 19.5 kg |
| Gewicht (verpakt) | 19.5 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar distributor interior application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















