€ 1.273,71
% € 1.919,47 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810017100 P/N: KSB400DC4TRE Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB400DC4TRE Canalis KSB - coffret de dérivation 400A pour Compact NSX TRE - 3L+N+PE"
Schneider Electric KS Outlet box, 400A, empty, 3L+PEN for 3p. Compact NSX and meter
Schneider Electric KSB400DC4TRE
EAN 3606485057712
Beschrijving
Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets). Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | |
| Abgangsart | Leitungseinführung |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 732mm |
| Breite | 350mm |
| Höhe | 438mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB400DC4TRE |
|---|---|
| EAN | 3606485057712 |
| ETIM | EC000008 |
| SCIP | fbe82b7c-542c-4391-913a-58c8f489ca40 |
| ECLASS | eClass_10_ACN411011 |
| Gewicht | 21 kg |
| Gewicht (verpakt) | 21 kg |
Benamingen
BTS Busbar Busbar trunking Canalis Indoor application Outlet box medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















