€ 1.022,60
% € 1.541,05 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810017079 P/N: KSB250DC5TRE Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB250DC5TRE Canalis KSB - coffret de dérivation 250A pour Compact NSX TRE - 3L+PEN"
Schneider Electric KS Terminal Box, 250A, empty, 3L+PEN for 4p. Compact NSX and meter
Schneider Electric KSB250DC5TRE
EAN 3606485080253
Beschrijving
Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets). Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (4 coffrets).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | 1 |
| Abgangsart | |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 532mm |
| Breite | 300mm |
| Höhe | 432mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB250DC5TRE |
|---|---|
| EAN | 3606485080253 |
| ETIM | EC000008 |
| SCIP | fbe82b7c-542c-4391-913a-58c8f489ca40 |
| ECLASS | eClass_10_ACN411011 |
| Gewicht | 13.5 kg |
| Gewicht (verpakt) | 13.5 kg |
Benamingen
BTS Busbar Busbar distribution Canalis Indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















