€ 99,89
% € 150,54 (33.65% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810017073 P/N: KSB20CG5 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB20CG5 Canalis KSB - connecteur dérivation 20A pour fusible BS88 A1 - 3L+N+PE"
Schneider Electric 20 A connection for BS fuses
Schneider Electric KSB20CG5
EAN 3606480005930
Beschrijving
Le connecteur de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (119 connecteurs). Le connecteur de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (119 connecteurs).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
|---|---|
| Polzahl | 5 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 20A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | |
| Abgangsart | Leitungseinführung |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 135mm |
| Breite | 103mm |
| Höhe | 165mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB20CG5 |
|---|---|
| EAN | 3606480005930 |
| ETIM | EC000008 |
| SCIP | cb1a2eb4-9b7e-4708-8b1b-be81799688d2 |
| Gewicht | 0.67 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.67 kg |
Benamingen
busbar distributor services
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















