€ 485,64
% € 731,85 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810017071 P/N: KSB160SV5 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSB160SV5 Canalis KSB - coffret de dérivation vide 160A - 3L+PEN"
Schneider Electric KS Terminal Box, 160A, empty, 3L+PEN, Mounting Plate
Schneider Electric KSB160SV5
EAN 3606485057637
Beschrijving
Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (8 coffrets). Le coffret de dérivation peut être livré en emballage individuel ou par boite de regroupement (8 coffrets).
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 160A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Phasenselektion | |
| Mit Arretierung | |
| Abgangsart | |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der NEMA-Steckdosen | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Ausführung der Steckdosen | sonstige |
| Absicherung | ohne |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 482mm |
| Breite | 207mm |
| Höhe | 332mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSB160SV5 |
|---|---|
| EAN | 3606485057637 |
| ETIM | EC000008 |
| ECLASS | eClass_10_ACN411011 |
| Gewicht | 8.38 kg |
| Gewicht (verpakt) | 8.38 kg |
Benamingen
BTS Busbar Canalis Indoor Application Medium Power Outlet Adapter Power rail Terminal Box
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















