€ 63,25
% € 95,32 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810016851 P/N: KSA400ABZFL21 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSA400ABZFL21 PPC FL21 POUR ALIMENTATION"
Schneider Electric KSA Accessory, Flange Plate for FL21 Strain Reliefs for KSA400AB4
Schneider Electric KSA400ABZFL21
EAN 3606485071923
Beschrijving
Canalis KSA. Zubehör. 400A. Platte für Flanschplatte FL21. für Kabelendeinspeisekasten. KSA400AB4.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 400A |
|---|---|
| Einspeisungsstelle | Ende |
| Ausführung | Einzel |
| Polzahl | 0 |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 340mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | 208.5mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSA400ABZFL21 |
|---|---|
| EAN | 3606485071923 |
| ETIM | EC000122 |
| Gewicht | 0.67 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.67 kg |
Benamingen
BTS Canalis accessories busbar busbar distribution indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















