€ 59,62
% € 89,85 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810016766 P/N: KSA250ABZFL21 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSA250ABZFL21 PPC FL21 POUR ALIMENTATION"
Schneider Electric KSA Accessories, Flange Plate for FL21 Tension Reliefs for KSA250AB4
Schneider Electric KSA250ABZFL21
EAN 3606485071916
Beschrijving
Canalis KSA. Zubehör. 250A. Platte für Flanschplatte FL21. für Kabelendeinspeisekasten. KSA250AB4.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
|---|---|
| Einspeisungsstelle | Ende |
| Ausführung | Einzel |
| Polzahl | 0 |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 300mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | 168.5mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSA250ABZFL21 |
|---|---|
| EAN | 3606485071916 |
| ETIM | EC000122 |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.5 kg |
Benamingen
BTS Canalis accessories busbar indoor use medium power rail distributor
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















