€ 83,31
% € 125,55 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810016765 P/N: KSA250ABTZFL21 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSA250ABTZFL21 PPC FL21 POUR ALIMENTATION"
Schneider Electric KSA Accessories, Flange Plate for FL21 Cable Relief for KSA250ABT4
Schneider Electric KSA250ABTZFL21
EAN 3606485071930
Beschrijving
Canalis KSA. Zubehör. 250A. Platte für Flanschplatte FL21. für Kabelmitteneinspeisekasten. KSA250ABT4.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 250A |
|---|---|
| Einspeisungsstelle | Ende |
| Ausführung | Einzel |
| Polzahl | 0 |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 391mm |
| Breite | -mm |
| Höhe | 168.5mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSA250ABTZFL21 |
|---|---|
| EAN | 3606485071930 |
| ETIM | EC000122 |
| Gewicht | 0.65 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.65 kg |
Benamingen
Accessories BTS Busbar system Canalis Indoor application Medium power Power rail
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















