€ 2,37
% € 3,45 (31.3% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810016058 P/N: IMT37426 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric IMT37426 Agrafe à câbles pour câbles ronds TC7-10 Clou (1,6/25/16mm) blanc (VPE=20 pièces)"
Schneider Electric Cable clip for round cables TC7-10 nail (1.6/25/16mm) white (PCK=20 pieces)
Schneider Electric IMT37426
EAN 3606480475429
Beschrijving
Nagelschelle für Rundkabel TC7-10 Nagel (1,6/25/16mm) weiß (VPE20 Stück). Schneider Electric Befestigungsmaterial.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Form | |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 7mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 25mm |
| Nageldurchmesser | 1.6mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | weiß |
| Transparent |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | IMT37426 |
|---|---|
| EAN | 3606480475429 |
| ETIM | EC000363 |
| Gewicht | 0.02 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.02 kg |
Benamingen
Cable clip Cable tie Dowel Fixing Insulating tape Mounting materials
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















