EZC100N4080
Schneider Electric EZC100N4080 circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 80 A - 4 poles 3d
Productinformatie "Schneider Electric EZC100N4080 circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 80 A - 4 poles 3d"
Schneider Electric circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 80 A - 4 poles 3d
Schneider Electric EZC100N4080
EAN 3303431121335
Beschrijving
Dit is een 80A vermogensschakelaar voor Easypact EZC100E. Dit product kan werken onder de nominale bedrijfsspanning (Ue) 550VAC bij 50/60Hz en 250VDC. Deze versie van het product is ontworpen voor een 4-polig frame met detectie op 3 polen, uitgerust met TMD-uitschakelunit voor thermisch-magnetische beveiliging. Het voldoet aan de norm IEC60947, CE-certificering en enkele onafhankelijke laboratoria (KEMA, ASEFA, TUV) of Tilva van derden. Dit apparaat is gecertificeerd voor gebruik in een omgeving met vervuilingsgraad III zoals gedefinieerd door IEC60947 en doorstaat de test bij extreme atmosferische omstandigheden. Een apparaat kan verticaal of horizontaal in een metalen omhulsel worden gemonteerd, en tegen veiligheidsrisico's door het vergrendelen van de hangslot. Deze serie heeft sleuven die worden gebruikt voor de positionering van indicatie- of spanningsuitschakelingshulpelementen, afhankelijk van waar deze in het apparaat achter de afdekplaat van de vermogensschakelaar is geplaatst.
Productkenmerken
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 18kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 11.9W