EZC100N3025
Schneider Electric EZC100N3025 circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 25 A - 3 poles 3d
Productinformatie "Schneider Electric EZC100N3025 circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 25 A - 3 poles 3d"
Schneider Electric circuit breaker Easypact EZC100N - TMD - 25 A - 3 poles 3d
Schneider Electric EZC100N3025
EAN 3303430300823
Beschrijving
EasyPact EZC100N is een 3-polige vaste stroomonderbreker die is ontworpen voor de bescherming van elektrische installaties met lage spanning. Het wordt gebruikt voor standaardtoepassingen in industrieën en gebouwen, die goede prestaties aan concurrerende prijs aanbieden De uitschakelcapaciteit (Icu) is 15 kA rms bij 415VAC 50/60Hz. De operationele spanning is 550VAC 50/60Hz of 250VDC. De nominale waarde van de thermisch-magnetische trip unit is 25A. De trip unit zorgt voor een vaste overbelasting en ogenblikkelijke bescherming. Deze 3-polige versie (75 mm x 130 mm x 60 mm) wordt geleverd met diverse optionele functies en accessoires. Easypact EZC100N voldoet aan internationale normen (IEC 60947, UL 508) en maritieme certificaten.
Productkenmerken
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 15kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 4.32W