EZC100H4025
Schneider Electric EZC100H4025 circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 25 A - 4 poles 3d
Productinformatie "Schneider Electric EZC100H4025 circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 25 A - 4 poles 3d"
Schneider Electric circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 25 A - 4 poles 3d
Schneider Electric EZC100H4025
EAN 3303431121380
Beschrijving
Dit is een 25A vermogensschakelaar voor Easypact EZC100H. Dit product kan werken onder de nominale bedrijfsspanning (Ue) 550VAC bij 50/60Hz en 250VDC. Deze versie van het product is ontworpen voor een 4-polig frame met detectie op 3 polen, uitgerust met TMD-uitschakelunit voor thermisch-magnetische beveiliging. Het voldoet aan de norm IEC60947, CE-certificering en enkele onafhankelijke laboratoria (KEMA, ASEFA, TUV) of Tilva van derden. Dit apparaat is gecertificeerd voor gebruik in een omgeving met vervuilingsgraad III zoals gedefinieerd door IEC60947 en doorstaat de test bij extreme atmosferische omstandigheden. Een apparaat kan verticaal of horizontaal in een metalen omhulsel worden gemonteerd, en tegen veiligheidsrisico's door het vergrendelen van de hangslot. Deze serie heeft sleuven die worden gebruikt voor de positionering van indicatie- of spanningsuitschakelingshulpelementen, afhankelijk van waar deze in het apparaat achter de afdekplaat van de vermogensschakelaar is geplaatst.
Productkenmerken
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 30kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 4.32W
Gerätebauart Einbaugerät Festeinbautechnik
Integrierter Erdschlussschutz
Anschlussart Hauptstromkreis Schraubanschluss
Geeignet für Hutschienenmontage
Hutschienenmontage optional
Anzahl der Hilfskontakte als Öffner 0
Anzahl der Hilfskontakte als Schließer 0
Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler 0
Mit Ausgelöstmelder 1
Mit integriertem Unterspannungsauslöser
Polzahl 4
Position des Anschlusses für Hauptstromkreis vorne
Ausführung des Betätigungselements Knebel
Komplettgerät mit Schutzeinheit 1
Motorantrieb integriert
Motorantrieb optional
Schutzart (IP) IP20
Technische gegevens
P/N (Onderdeelnummer)EZC100H4025
EAN3303431121380
ETIMEC000228
ECLASSeClass_10_AJZ716013
Gewicht1.07 kg
Gewicht (verpakt)1.07 kg
Benamingen
25A 4P3D EZC EZC100H EZC100H4025 Easypact Easypact EZC TMD Vermogensschakelaar