€ 21.694,71
% € 26.180,00 (17.13% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Maanden
Art. No: WST8810049543 P/N: EVD1S60TBBC5 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric EVD1S60TBBC5 Evlink Pro DC - Borne de recharge - 60 kW - 2xCCS2 - Câble 5m"
Schneider Electric Stacja ładowania, EVlink Pro DC 60 kW z kablami o długości 5m, z wtyczkami 2x CCS Combo 2
Schneider Electric EVD1S60TBBC5
EAN 3606487097525
Beschrijving
Ten produkt EVlink Pro DC jest stacją szybkiego ładowania dla wszystkich pojazdów elektrycznych zgodnych z normami IEC61851-1 ed.3 i IEC61851-23. Ta stacja ładowania jest montowana na ścianie, ale można ją również przymocować do podłogi za pomocą cokołu, który należy zamówić oddzielnie. Stopień ochrony IP to IP55. Stopień ochrony IK to IK10 i IK08 dla ekranu dotykowego. Temperatura robocza wynosi od -30°C do 55°C przy spadku wartości znamionowej od 55°C. Wyjście to dwa podłączone kable o długości 5 m ze złączami CCS2 na każdym końcu pojazdu, bez prowadzenia kabli. Znamionowa moc wyjściowa wynosi 60 kW. Ładowarka jest dostarczana w układzie trójfazowym (L1+L2+L3+N+PE). Znamionowy prąd ładowania wynosi 96 A przy 380VAC do 415VAC +/- 10% przy częstotliwości 50. Może być używany z systemem uziemienia TN-S / TNC-S lub TT. Jest również kompatybilny z IT z dodatkowym transformatorem separującym na zasilaczu. Stacja ładowania jest łatwa w instalacji i nie wymaga ciężkiego sprzętu. Można go uruchomić za pomocą laptopa podłączonego do wbudowanego serwera WWW. Zalecany jest do stosowania w zajezdni pojazdów. Uwierzytelnianie w celu autoryzacji ładowania można wykonać za pomocą identyfikatora RFID lub NFC, skanu kodu QR lub adresu MAC pojazdu. Stacja ładowania jest wyposażona w ekran dotykowy umożliwiający użytkownikowi końcowemu wybór złącza, którego chce użyć, oraz sterowanie jego ładowaniem. Na ekranie znajdują się również informacje o statusie ładowania pojazdu. Wielokolorowa dioda LED informuje również o stanie ładowania i stacji ładowania. Przycisk zatrzymania umożliwia również szybkie zatrzymanie ładowania w razie potrzeby. Stacja ładowania może być również pilotowana ze zdalnego backendu. Stacja ładowania jest wyposażona w port Ethernet RJ45 do podłączenia do sieci LAN. Obejmuje również połączenie Wi-Fi i modem 4G. Stacja ładowania może być zarządzana w autonomicznej lub klastrowej architekturze z aplikacją typu backend do zarządzania energią i/lub uwierzytelniania użytkownika, fakturowania. Parametry ustawiane są za pośrednictwem serwera WWW wbudowanego w stację ładowania. Do połączenia z urządzeniem nadzorującym używany jest protokół komunikacyjny OCCP 1.6. Dostępne usługi to uwierzytelnianie i autoryzacja opłat, rejestry szczegółów opłat, funkcje diagnostyczne i zarządzanie obciążeniem.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung Anschluss Anlagenseite | 3-phasig |
|---|---|
| Eingangsspannung | 380V |
| Frequenz | 50 Hz |
| Nennanschlussleistung | 60kW |
| Ausgangsspannung DC | 150V |
| Max. Ausgangsstrom DC | 200A |
| Anzahl der Ladepunkte | 2 |
| Max. Leistung pro Ladepunkt | 60kW |
| Breite | 802mm |
| Höhe | 1037mm |
| Tiefe | 339mm |
| Montageart | Wandmontage |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 CCS | 2 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB AC | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB DC | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen GB | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 3 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen CHAdeMO | 0 |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Mit Hausanschlusskasten (HAK) | |
| Anzahl der Haushaltssteckdosen | 0 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ A | 2 |
| Länge des Ladekabels | 5m |
| Ladekabel dauerhaft verriegelbar an der Ladestation | 1 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ B | 0 |
| DC-Fehlerstromerkennung | |
| Schützkontakt-Verschweiß-Erkennung | |
| Mit Leitungsschutzschalter | 1 |
| Vernetzbar als Master | |
| Vernetzbar als Extender | |
| Vernetzbar über LAN | 1 |
| Vernetzbar über WLAN | 1 |
| LTE | 1 |
| Funkstandard 5G | |
| Mit Energiezähler | 1 |
| Mit Schlüsselschalter | |
| Mit integriertem RFID-Kartenleser | 1 |
| NFC (Near Field Communication) | 1 |
| Statisches Lastmanagement integriert | 1 |
| Geeignet für dynamisches Lastmanagement | 1 |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) Version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | |
| Mit Display | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Aluminium |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Kompatibel mit Apple HomeKit | |
| Kompatibel mit Google Assistant | |
| Kompatibel mit Amazon Alexa | |
| IFTTT-Unterstützung verfügbar | |
| Bedienung und Konfiguration über App | |
| Export der Ladehistorie | 1 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt | 35mm² |
| Backend im Lieferumfang enthalten | |
| Mit MID-kompatiblem Energiezähler | |
| Eichrechtskonform |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | EVD1S60TBBC5 |
|---|---|
| EAN | 3606487097525 |
| ETIM | EC002883 |
| SCIP | 5ac9138c-a36d-4dcb-9d64-4a599808ae5a |
| Gewicht | 187 kg |
| Gewicht (verpakt) | 187 kg |
Benamingen
60kW CCS2 DC Schnelllader EVCE EVlink Elektroauto Elektromobilität HPC LMS Laden im Zweckbau Ladestation eMobility
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.





















