€ 0,15
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810014460 P/N: ENN45025 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric ENN45025 Mureva FIX - Instalclip pour conduits Ø25 mm - Gris"
Schneider Electric Mureva FIX, Instaclip for Ø25mm pipes
Schneider Electric ENN45025
EAN 3295150450257
Beschrijving
Mureva FIX è la fascetta riapribile per tubi diametro da 25 mm, codice ENN45025 ed è la soluzione ideale per una facile installazione. Compatibile con installazioni da interno e da esterno, può essere fissata con un tassello o una vite Murafix. Colore: grigio. Fornita in un set di 100 pezzi.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Geeignet für Rohrdurchmesser | 25mm |
|---|---|
| Geschlossen | 1 |
| Geeignet für Schutzschläuche | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Anreihbar | |
| Max. Anzahl der Rohre | 1 |
| Befestigungsart | Schraubloch |
| Mit Einlage | |
| Mit Mauerdichtung | |
| Farbe | grau |
| Einsatztemperatur | -°C |
| Halogenfrei | |
| UV-beständig |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | ENN45025 |
|---|---|
| EAN | 3295150450257 |
| ETIM | EC000368 |
| ECLASS | eClass_10_BAB887011 |
| Gewicht | 0.002 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.002 kg |
Benamingen
Aluminum pipe clamp Base clamp Clamp Clamp clamp Clamp clamp with plug dowel fastening Clamp for aluminum pipe Clamp for armored pipe Clamp for auxiliary mounting pipe Clamp for plastic pipe Click Snap clamp Click clamp Click clamp with plug dowel fastening Corrugated hose holder Corrugated pipe holder Holder for protective hose Holder for protective hoses Hose holder Iso base clamp Iso clamping clamp Pipe clamp Pipe clamp with plug dowel fastening Pipe clip Pipe spacer clamp Plug dowel fastening Polyp clamp Quick clamp Quick clamping clamp Screw clamp Screw spacer clamp Snap clamp Snap clamp Spacer clamp
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.





















