C25F4TM250D3
Schneider Electric C25F4TM250D3 Vermogensschakelaar, Compact nsx250 TM DC EP, 20kA/1500VDC, 4 polen, TM-DC uitschakelspoel 250A
Productinformatie "Schneider Electric C25F4TM250D3 Vermogensschakelaar, Compact nsx250 TM DC EP, 20kA/1500VDC, 4 polen, TM-DC uitschakelspoel 250A"
Schneider Electric Vermogensschakelaar, Compact nsx250 TM DC EP, 20kA/1500VDC, 4 polen, TM-DC uitschakelspoel 250A
Schneider Electric C25F4TM250D3
EAN 3606481988607
Beschrijving
Compact nsx250 DC EP is een volledige 4P (4 polen) vaste vermogensschakelaar die is ontworpen om de ruimte en het onderbrekingsvermogen te optimaliseren. Compact nsx DC EP is een apparaat voor DC-spanningen (bedrijfsspanning tot 1500VDC) met verbeterde prestaties (EP). Compact nsx DC EP is een optimale keuze voor fotovoltaïsche en mariene toepassingen. De compact nsx DC EP-vermogensschakelaar wordt gebruikt om de stroomcircuits en belastingen te beschermen. De bedrijfsspanning is 1500VDC. Het uitschakelvermogen (Icu) is 20kA rms bij 1500DC en 50kA rms bij 1100VDC. Dit product is voorzien van een thermisch magnetische uitschakelunit van 250A (TM-DC). TM-DC-uitschakelunit biedt een instelbare thermische overbelastingsbeveiliging (0,7 x In). TM-DC-uitschakelunit biedt een vaste momentane magnetische beveiliging. Compact nsx DC EP voldoet aan de internationale normen EN/IEC 60947-1 en EN/IEC 60947-2. Compact nsx DC EP maakt deel uit van het Schneider Electric Grene premium programma en staat voor onze inzet om onze klanten duurzame prestaties te leveren.
Productkenmerken
Bemessungsdauerstrom Iu 250A
Bemessungsspannung 1500V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V -kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 175A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers 1500A
Verlustleistung 70.4W