€ 110,71
% € 112,34 (1.45% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810009664 P/N: AM1PA9070 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric AM1PA9070 GEPERF. GRONDPLAAT 900X700"
Schneider Electric GEPERF. GRONDPLAAT 900X700
Schneider Electric AM1PA9070
EAN 3389110571943
Beschrijving
Mounting plate.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Höhe | 960mm |
|---|---|
| Breite | 734mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung | 1 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | AM1PA9070 |
|---|---|
| EAN | 3389110571943 |
| ETIM | EC000213 |
| Gewicht | 4.77 kg |
| Gewicht (verpakt) | 4.77 kg |
Benamingen
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















