€ 99,92
% € 101,39 (1.45% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810009663 P/N: AM1PA9060 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric AM1PA9060 GEPERF. GRONDPLAAT 900X600"
Schneider Electric GEPERF. GRONDPLAAT 900X600
Schneider Electric AM1PA9060
EAN 3389110571929
Beschrijving
PanelSeT. Montagezubehör. Geschlitze Montageplatte.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Höhe | 960mm |
|---|---|
| Breite | 634mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung | 1 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | AM1PA9060 |
|---|---|
| EAN | 3389110571929 |
| ETIM | EC000213 |
| Gewicht | 4.33 kg |
| Gewicht (verpakt) | 4.33 kg |
Benamingen
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















