€ 1,71
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810009364 P/N: ABE7FU200 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric ABE7FU200 Telefast - cartouche fusible 5x20 - rapide 2A - sans voyant"
Schneider Electric Fuse ABE-7F, fast-acting- Size 5x20, 2A/250V, pack of 10
Schneider Electric ABE7FU200
EAN 3389110602845
Beschrijving
Accessory fuse for pre-wired connection distributor Advantys Telefast.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Größe | sonstige |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 2A |
| Bemessungsspannung | -V |
| Betriebsklasse | sonstige |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | sonstige |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | -kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | -W |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | ABE7FU200 |
|---|---|
| EAN | 3389110602845 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ796015 |
| Gewicht | 0.0009 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.0009 kg |
Benamingen
G-fuse G-fuse insert G-melt insert fine fuse fuse fuse insert glass fuse glass tube fuse miniature fuse miniature fuse replacement fuse small fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.



























