€ 1,71
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810009361 P/N: ABE7FU030 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric ABE7FU030 Telefast - cartouche fusible 5x20 - rapide 0,3A - sans voyant"
Schneider Electric Fine Fuse 5x20, 0.3A, without indicator
Schneider Electric ABE7FU030
EAN 3389110590364
Beschrijving
Fuse accessory for prewired connection distributor Advantys Telefast.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Größe | sonstige |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 0.3A |
| Bemessungsspannung | -V |
| Betriebsklasse | sonstige |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | sonstige |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | -kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | -W |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | ABE7FU030 |
|---|---|
| EAN | 3389110590364 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ796015 |
| Gewicht | 0.0009 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.0009 kg |
Benamingen
G fuse G fuse element G fuse link fine fuse fuse fuse element glass fuse glass tube fuse mini fuse miniature fuse replacement fuse subminiature fuse
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.




















