€ 29,25
% € 43,32 (32.48% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810008882 P/N: A9N15645 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric A9N15645 Acti9 STI - sectionneur fusible à tiroir - 1P+N - 20A - pour fusible 8.5x31.5mm"
Schneider Electric Fuse holder STI, 1P+N, up to 10A, for fuse 8.5x31.5mm
Schneider Electric A9N15645
EAN 3606480619526
Beschrijving
Fuse holder Acti 9 STI. 1P+N, up to 10A, for fuses 8.5x31.5mm, insulation voltage (Ui) 500V AC. Overload and short-circuit protection. May not be used as a switch. Color shade RAL 9003. The STI fuse holder meets the following standards: IEC/EN 60947-3 and IEC/EN 60269-2.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Nennspannung | 400V |
|---|---|
| Montageart | DIN-Schiene |
| Für Sicherungsgröße | 8 |
| Polzahl | 1 |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Abschließbar | 1 |
| Mit optischer Defektanzeige | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | A9N15645 |
|---|---|
| EAN | 3606480619526 |
| ETIM | EC002705 |
| SCIP | 58250416-ad9e-49ce-8d91-cdef0ea3a401 |
| ECLASS | eClass_10_ADI305007 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
STI fuse fuse holder insulated fuse holder
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.






























