€ 145,86
% € 203,49 (28.32% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810007965 P/N: A9D37213 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric A9D37213 Acti9 IC60 RCBO 2P 13A Cb B 30mA Type A 10KA Régime IT 230V"
Schneider Electric RCBO iC60H, 2P, 13A, B-characteristics, 30mA, Type A, 10kA
Schneider Electric A9D37213
EAN 3606481157164
Beschrijving
Acti9 iC60 RCBO er en serie kompakte jordfeilautomater med A-klasse jordfeilbeskyttelse, utviklet for gi høy grad av personbeskyttelse ved hjelp av spenningsavhengig teknologi iC60 RCBO monteres på samme DIN-skinne som øvige Acti 9 produkter, og man kan benytte samme samleskinne. Ved utkobling som følge av eventuell jordfeil, vil dette markeres med et rødt flagg i fronten av iC60 RCBO. Bryteevne ihht. EN 61009-1 og EN 61009-2-1: 2- og 3-pol 230V AC: 10 kA. 3- og 4 pol 400V AC: 6 kA. Forbedret brytevne dokumenteres i tabeller for dette. (Kaskading/Backup). A klasse SI gir økt immunitet mot elektriske forstyrrelser, og anbafeles brukt i f. ks anlegg med elektronsike forkoblinger for lys, datamaskiner, industri, UPS osv.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 15kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | A9D37213 |
|---|---|
| EAN | 3606481157164 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Gewicht | 0.23 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.23 kg |
Benamingen
Combination RCD/MCB RCBD RCBO RCBO RCBO with overcurrent protection Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device Residual current device Safety switch
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
































