€ 71,84
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810007099 P/N: 88101 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric 88101 PrismaSeT P Active - Platine pour contrôle commande moteur fixe - 2M - L650"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting plate, for Fixed Motor Control Center Outlet,Width=650mm,Height=2 Modules
Schneider Electric 88101
EAN 3303430881018
Beschrijving
PrismaSeT-P, Montageplatte, für Festeinbau Motorabgang,Breite=650mm,Höhe=2ModuleMontageplatte für feste Motorsteuerungszentrale, Höhe 100mm.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Höhe | 100mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 88101 |
|---|---|
| EAN | 3303430881018 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 6191c205-60d2-4245-b90e-802a00653acc |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Gewicht | 1.9 kg |
| Gewicht (verpakt) | 1.9 kg |
Benamingen
Accessories Assembly For fixed motor control center Installation accessories Motor control center Mounting plate Mounting plate for motor control center Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















