€ 43,33
% € 65,69 (34.04% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810006913 P/N: 81820 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric 81820 PratiKa - Industriele inbouwcontactstop - 3P+A - 32A - 380-415V AC - 6h - IP44"
Schneider Electric PratiKa - Industriele inbouwcontactstop - 3P+A - 32A - 380-415V AC - 6h - IP44
Schneider Electric 81820
EAN 3303430818205
Beschrijving
AufbaugeräteCEE Stecker, 32A, 3p+E, 380-415 V AC, IP44.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| IEC-Stromstärke | 32A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rot |
| Bemessungsspannung | 380V |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Polzahl | 3 |
| Uhrzeit-Stellung | 6h |
| Kennfarbe | rot |
| RAL-Nummer | |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Bauform | Anbaugerätestecker |
| Phasenwender | |
| Steckrichtung | rechtwinklig |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 81820 |
|---|---|
| EAN | 3303430818205 |
| ETIM | EC001319 |
| SCIP | 661ec80b-b956-4b0a-92bb-53046f4cfb4c |
| ECLASS | eClass_10_AKE312014 |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.22 kg |
Benamingen
CEE built-in device plug CEE connector CEE coupling device CEE device plug CEE device plug CEE phase inverter CEE surface-mounted device plug CEE surface-mounted phase inverter CEE wall device plug CEE wall phase inverter CEEType connector CEEType coupling device CEEform connector CEEform coupling device CEEform device plug CEEnorm connector CEEnorm coupling device CEEtype device plug Cekon connector Cekon coupling device Cekon device plug Container plug Device plug ICEE connector ICEE coupling device Phase inverter Power current connector Power current coupling device Three-phase connector Three-phase coupling device
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.



















