€ 32,04
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810007336 P/N: 5591050 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric 5591050 Morceau terminal de canal INKA 152/52, aluminium anodisé naturel Type : INKA-ES 152/52 AN"
Schneider Electric Channel End Piece INKA 152/52, Natural Anodized Aluminum Type:INKA-ES 152/52 AN
Schneider Electric 5591050
EAN 7315885591059
Beschrijving
Thorsman INKA Endestykke 152/52 Aluminium anodisert. Passer til kanalstørrelse 152 x 52 mm.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breite | 52mm |
|---|---|
| Tiefe | 2mm |
| Stärke | -mm |
| Ausführung | universal |
| Geeignet für | links/rechts |
| Schnittkaschierung | |
| Befestigungsart | zum Anschrauben |
| Werkstoff | Aluminium |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Halogenfrei | 1 |
| Antibakterielle Behandlung | |
| Oberflächenschutz | anodisiert/eloxiert |
| Farbe | |
| RAL-Nummer | |
| Mit Schutzfolie | |
| Schutzart (IP) | |
| Einsatztemperatur | -°C |
| Schlagfestigkeit |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 5591050 |
|---|---|
| EAN | 7315885591059 |
| ETIM | EC000873 |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.03 kg |
Benamingen
Cap End cap End closure End piece for equipment installation channel End piece for parapet channel End plate Final closure Plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.



















