€ 0,04
% € 0,06 (33.33% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810007126 P/N: 2011005 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric 2011005 Thorsman - Spijkerclip - TC 3...5 mm - 1.2/20/15 - Helder - Set van 100"
Schneider Electric Thorsman - Spijkerclip - TC 3...5 mm - 1.2/20/15 - Helder - Set van 100
Schneider Electric 2011005
EAN 7315882011000
Beschrijving
Clips type TC for montering av runde og ovale kabler. Stålstiften er herdet og b ehandlet med jern/sink-metoden. C3 klips er for varmforzinket miljø og C5M er fo r ett tøffere syrefast/rustfritt miljø. Plasten i clipset har en forsterket UV-b eskyttelse som gjør att den også klarer utendørsmontasje. Brukes i tre- og sponp later. Skal den brukes i andre materialer: f.eks gips, betong, lettbetong og teg l brukes TC + clipsplugg TCP
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Form | rund |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 3mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 20mm |
| Nageldurchmesser | 1.2mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | sonstige |
| Transparent |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2011005 |
|---|---|
| EAN | 7315882011000 |
| ETIM | EC000363 |
| ECLASS | eClass_10_ADH935007 |
| Gewicht | 0.0003 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.0003 kg |
Benamingen
Adhesive Clip Cable Clamp Cable Clip Clamp Double Nail Clip Dowel Clip Flat Cable Clamp Flat Cable Clip Iso Nail Clamp Iso Nail Clip Nail Clip Round Clip
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















