Phoenix Contact 1754086 Connection plate ICS25-F45-2M12-7035
Productinformatie "Phoenix Contact 1754086 Connection plate ICS25-F45-2M12-7035"
Phoenix Contact Connection plate ICS25-F45-2M12-7035
Phoenix Contact 1754086
EAN 4067923320499
Beschrijving
DIN rail housing, ICS filler, with M12 function cutout, width: 25 mm, height: 7.25 mm, depth: 44.9 mm, color: light gray (similar RAL 7035)