Phoenix Contact 1754070 Connection plate ICS25-F45-2J-7035
Productinformatie "Phoenix Contact 1754070 Connection plate ICS25-F45-2J-7035"
Phoenix Contact Connection plate ICS25-F45-2J-7035
Phoenix Contact 1754070
EAN 4067923320277
Beschrijving
DIN rail housing, ICS filler, with RJ45 function cutout, width: 25 mm, height: 7.25 mm, depth: 44.9 mm, color: light gray (similar RAL 7035)