Productinformatie "Phoenix Contact 1107892 Power supply TRIO-PS-2G/1500DC/24DC/1.5"
Phoenix Contact Power supply TRIO-PS-2G/1500DC/24DC/1.5
Phoenix Contact 1107892
EAN 4063151010546
Beschrijving
Primary-switched TRIO POWER DC/DC converter with Push-in connection for DIN rail mounting, input: 1,500 V DC, output: 24 V DC / 1.5 A