Phoenix Contact 1066716 DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/1.3/PT
Productinformatie "Phoenix Contact 1066716 DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/1.3/PT"
Phoenix Contact DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/1.3/PT
Phoenix Contact 1066716
EAN 4055626734262
Beschrijving
Primary-switched DC/DC converter, QUINT POWER, DIN rail mounting, input: 12 V DC - 24 V DC, output: 24 V DC / 1.3 A