Phoenix Contact 1066714 DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/2.5/PT
Productinformatie "Phoenix Contact 1066714 DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/2.5/PT"
Phoenix Contact DC/DC converter QUINT4-PS/12-24DC/24DC/2.5/PT
Phoenix Contact 1066714
EAN 4055626734453
Beschrijving
Primary-switched DC/DC converter, QUINT POWER, DIN rail mounting, input: 12 V DC - 24 V DC, output: 24 V DC / 2.5 A