Phoenix Contact 1066708 DC/DC converter QUINT4-PS/48-110DC/24DC/2.5/PT
Productinformatie "Phoenix Contact 1066708 DC/DC converter QUINT4-PS/48-110DC/24DC/2.5/PT"
Phoenix Contact DC/DC converter QUINT4-PS/48-110DC/24DC/2.5/PT
Phoenix Contact 1066708
EAN 4055626733838
Beschrijving
Primary-switched DC/DC converter, QUINT POWER, DIN rail mounting, input: 48 V DC - 110 V DC, output: 24 V DC / 2.5 A