€ 153,38
% € 236,81 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046402 P/N: GWD6801 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GWD6801 COMPTEUR D’ÉNERGIE À CONNEXION DIRECTE - MONOPHASÉ - NUMÉRIQUE - 40 A - IP20 - 1 MODULE - MONTAGE SUR RAIL DIN"
GEWISS ENERGY METER FOR DIRECT CONNECTION - SINGLE-PHASE - DIGITAL - 40A - IP20 - 1 MODULE - DIN RAIL MOUNTING
GEWISS GWD6801
EAN 8011564812413
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anz. Stellen | 5 Stellen + 2 Nachkomma |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
| Bemessungs- spannung (V) | 230 ac |
| Genauigkeits- klasse | 1 |
| Gruppe | Konventionelle Energiesteuerung |
| I max (A) | 40.0 A |
| Integrierter Modbus | Nein |
| Typ | Komfort und Energieeinsparung |
| Typ MID | Nein |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GWD6801 |
|---|---|
| EAN | 8011564812413 |
| ETIM | EC001506 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
Energy meter
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















