€ 98,66
% € 152,32 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046393 P/N: GWD6779 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GWD6779 INTERRUPTEUR CREPUSCOLAR - SONDE EXTERIEUR - 1…100 LUX - 1 CONTACT NA - 1 MODULE"
GEWISS TWILIGHT SWITCH - OUTDOOR PROBE - 1…100LUX - 1 NO CONTACT - 1 MODULE
GEWISS GWD6779
EAN 8034035007101
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung (V) | 230V ac |
| Gang- reserve | Nein |
| Gruppe | xyz |
| Helligkeits- bereich | 1...100 lux |
| Kontakt Schaltvermögen | 16 A |
| Typ | Analoge Zeitschaltuhren |
| Typ Kontakt | 1 S |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GWD6779 |
|---|---|
| EAN | 8034035007101 |
| ETIM | EC001645 |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.14 kg |
Benamingen
Switch
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















