€ 715,27
% € 1.104,32 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810046179 P/N: GWA9007CB Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GWA9007CB 7" PANNEAU TACTILE AVEC ENTRÉE VIDÉO ET FONCTIONS DE SUPERVISION DU SYSTÈME - BLANC"
GEWISS 7" TOUCH SCREEN PANEL WITH VIDEO ENTRYPHONE AND SYSTEM SUPERVISION FUNCTIONS - WHITE
GEWISS GWA9007CB
EAN 8034035021404
Beschrijving
Home&Building Pro Home & Building PRO system. Wired system based on the KNX international standard protocol, suitable for advanced automation solutions for residential solutions and small-to-medium offices. The offer is highly customisable, complete with all functions and can be integrated with third-party devices and systems (video intercom, smart locks, entertainment). It can be controlled via the APP, voice assistants or touch panels. With Home and Building PRO, you can also manage ZigBee devices and communicate with the Google Home IoT platforms, Amazon Alexa and IFTTT.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Abmessungen BxHxT (mm) | 196x128x19 |
|---|---|
| Anzeige | 7" |
| Audio-Komprimierung | G.711 |
| Audio-Schnittstellen | 1 Mikrofon, 2 Lautsprecher |
| Auflösung | 1024x600 |
| Beschreibung | Touchpanel |
| Betriebs- temperatur | -5 ÷ +45 °C |
| Electrocod | 3800 |
| Farbe | Weiss |
| Funkverbindungen | Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n - 2.4GHz/5GHz) |
| Gruppe | Gateway |
| Helligkeit (cd/m2) | 340.0 |
| Kameraauflösung | 2 megapixel (FF) |
| Kontrast | 800:1 |
| Lagertemperatur | -25 ÷ +55 °C |
| Leistungsauf- nahme | 13.0 VA |
| Norm | 2014/53/UE, RoHS 2011/65/EU |
| Schnittstellen | micro-USB, micro-SD, RJ45 |
| Schutzart | IP20 |
| Typ | Systemüberwachung |
| Versorgungs- spannung | 12-24 Vdc / PoE |
| Videokomprimierung | H.264 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GWA9007CB |
|---|---|
| EAN | 8034035021404 |
| ETIM | EC000677 |
| Gewicht | 0.74 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.74 kg |
Benamingen
Panel
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















