€ 15,57
% € 62,12 (74.94% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810046126 P/N: GW96997 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96997 PEIGNE DE RACCORDEMENT À FOURCHES - 2P 63A - 1 MÈTRE"
GEWISS FORK BUSBAR - 2P 63A - 1 METRE
GEWISS GW96997
EAN 8011564276475
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 1 Meter (56 TE) |
| Typ | 2P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96997 |
|---|---|
| EAN | 8011564276475 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.32 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.32 kg |
Benamingen
Busbar
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















