€ 13,21
% € 35,34 (62.62% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046125 P/N: GW96996 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96996 PEIGNE DE RACCORDEMENT À FOURCHES - 1P 63A - 1 MÈTRE"
GEWISS FORK BUSBAR - 1P 63A - 1 METRE
GEWISS GW96996
EAN 8011564276468
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 1 Meter (56 TE) |
| Typ | 1P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96996 |
|---|---|
| EAN | 8011564276468 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.18 kg |
Benamingen
Busbar
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















