€ 23,43
% € 36,18 (35.24% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046124 P/N: GW96995 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96995 PEIGNE DE RACCORDEMENT À FOURCHES - 4P 80A - 12 MODULES"
GEWISS FORK BUSBAR - 4P 80A - 12 MODULES
GEWISS GW96995
EAN 8011564276451
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 80 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 12 TE |
| Typ | 4P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96995 |
|---|---|
| EAN | 8011564276451 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.14 kg |
Benamingen
Busbar
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















