€ 4,22
% € 15,71 (73.14% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046122 P/N: GW96993 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GW96993 PEIGNE DE RACCORDEMENT À FOURCHES - 2P 63A - 12 MODULES"
GEWISS FORK BUSBAR - 2P 63A - 12 MODULES
GEWISS GW96993
EAN 8011564276437
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 12 TE |
| Typ | 2P |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GW96993 |
|---|---|
| EAN | 8011564276437 |
| ETIM | EC000215 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
Busbar
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















